مراسم تقدیر از برترین های پایه دوازدهم و افتخار آفرینان کنکور 1400

در روز پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه 1401 ساعت 7:30 و همزمان با مراسم صبحگاه، جشن تقدیر از برترین های پایه دوازدهم و افتخار آفرینان کنکور 1400 با حضور مدیر محترم دبیرستان آقای شادردی زاده ، معاونین محترم آموزشی ، پروشی و تعدادی از دبیران گرانقدر برگزار گردید.

در ابتدای مراسم جناب آقای علیشاهی معاون پرورشی دبیرستان پس از عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی به دانش آموزان حاضر در مراسم صبحگاه، طبق لیست ابتدا نام دانش آموزان برتر پایه دوازدهم به همراه معدل آنها قرائت شد که پس از حضور در محل تعیین شده لوح تقدیر شامل کارت هدیه توسط یک نفر از کادر اجرایی یا دبیران محترم تقدیم ایشان شده و مورد تشویق دانش آموزان قرار می گرفتند.

در ادامه مراسم با حضور افتخار آفرینان کنکور 1400 ؛ جناب آقای علیشاهی، پس از قرائت نام و رشته قبولی هر کدام از افتخار آفرینان با حضور در جایگاه، یک عدد لوح تقدیر به همراه کارت هدیه توسط دبیران محترم تقدیم ایشان شد و مورد تشویق دانش آموزان قرار گرفتند.

در پایان مراسم، از برترین های پایه دوازدهم و افتخار آفرینان کنکور 1400 با حضور کادر اجرایی دبیرستان و دبیران محترم به رسم یادبود عکس یادگاری گرفته شد.


امتیاز شما به این محتوای آموزشی ؟ جمع امتیاز 14.8/20